Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Firmanızın markası daha iyi tanınsın, satışlarınız artsın veya yüksek karlılıklar elde etmesini mi hedefliyorsunuz? Bizi arayın! Biz Türkiye’deki en geniş ürün yelpazesine sahip ve her türlü ihtiyacınıza yaratıcı çözümler üretebilme kapasitesine sahip Pazarlama Odaklı Ürün Şirketiyiz. 

Marka kimliğinizi ve bilinirliliğini kaliteli ürünler ile artıralım. En büyük sorun olan standardizasyonu sağlayalım. Siz bu sayede daha çok müşteri ve kar edin!

Biz sizin için çalışıyoruz…

Çalışma sistemimiz ve yaklaşımımız!

1. Brifing; Hedeflerinizi doğru ve eksiksiz anlamaya özen gösteriyoruz ve size sektör tecrübemiz ile destek oluyoruz. (görsel-not alan bir el)

2. Ürün seçimi veya Konsept tasarımı; Binlerce stok arasından hazır çözüm veya tasarımlarla ihtiyacınıza uygun ürün öneriyoruz veya ürettiriyoruz.(görsel-masanın etrafında ürün seçen alıcılar)

3. Ürün tasarımı; Tecrübeli tasarımcılarımız ile kuruma ve sektöre özel tasarım ürünler hazırlıyoruz. Daha sonra da size bir koleksiyon sunuyoruz. (görsel-kara kalem ürün çizimi)

4. Ürün geliştirme; Tüm ürünlerinizin aynı kimliği yansıtması için, tasarım, materyal ve uyumluluğu üzerinde çalışıp koleksiyon kusursuzlaştırılır. (görsel-koleksiyon, bitmemiş ürünler)

5. Örnek ürün: Tüm süreçlerin sonunda verilen onay doğrultusunda örnek ürün çalışması yapılır ve sonrasında seri üretime geçilir. Tüm süreçlerde kalite kontrolü üst düzeyde sağlanır. (görsel-bitmiş ürün)

x
Kutu Koli- e-Ticaret Kolisi- Kargo & TaşımaKolisi- Hediye Kolisi- Hazır Koli- Ev Taşıma Kolisi- Kumanya Kolisi- Arşiv Kolisi- Beyaz Eşya Kolisi- Küçük Eşya Kolisi- Mücevher Kutusu- Hediye Kutusu- Pide Kutusu- Lahmacun Kutusu- Pizza Kutusu- Pasta Kutusu- Pastane Kutusu- e-Ticaret kutusu- Kargo Kutusu- Özel tasarım kutular- Silindir Kutular- Kilitli Kutular- Kraft Kutular- Bristol kutular- Deri Kutular- Kumaş Kaplı kutular- Ayakkabı Kutusu- Giysi Kutusu- Kuyumcu Kutusu- Kozmetik Kutusu- İlaç Kutusu- Çikolata Kutusu- Mukavva Taslamalı Kutu- Tekstil Kutusu- Asetatlı Kutu- Sanayi Kutuları- Triplex Kutular- separator kutular- Kartvizit Kutusu- Küp Bloknot Kutusu- İsme Özel Kutu- Kurumsal Kutu- Sevgililer günü kutusu-